Автосалон "Карпати Автоцентр" виступив партнером конференції в Чернівцях
На коференції до уваги був представлений автомобіль VW Touareg
![к](https://www.karpaty-autocenter.com.ua/novini/avtosalon-karpaty-avtotsentr-vystupyv-partnerom-konferentsiyi-v-chernivtsyakh/@@poi.imageproxy/ab8f04d99c7343c7a39a9eeb167bcbdc/f383ee09-ca43-43d4-b5d7-3318fb538d78.jpeg/news)
25 січня 2020 року дилерський центр "КарпатиАвтоцентр" виступив партнером конференції "Відкриття Чернівецького осередку ГО "Об'єднання стоматологів-ортопедів і зубних техніків України".
На конференції від автосалону був представлений преміум автомобіль VW Touareg, і кожен бажаючий мав змогу ознайомись з усіма перевагами та характеристиками авто. Також учасники конференції мали унікальну можливість провести текс-драйв VW Touareg прямо в період перерви. Враження від автомобіля були надзвичайно приємними, учасники залишились задоволеними від даного авто.
Ви також маєте можливість пройти тест-драйв VW Touareg в автосалоні "КарпатиАвтоцентр": м.Чернівці, вул. Енергетична 2В - де Вам з задоволенням розкажуть про технічні та інноваційні характеристики авто. Тому щиро запрошуємо Вас! Записатись на тест-драйв Ви можете за тел. (0372) 543 888
Детальнішу інформацію можете отримати у наших менеджерів з продажу авто: