Карпати Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Карпати Автоцентр.

  1. Новини
  2. До перегляду віртуального світу нових моделей Arteon та Arteon Shooting Brake залишилось лише п'ять днів
19.06.2020
Світ Фольксваген

До перегляду віртуального світу нових моделей Arteon та Arteon Shooting Brake залишилось лише п'ять днів

Презентація цих моделей запланована на 24 червня

к

На дизайнерських скетчах добре помітно, що модель отримає нову оптику в стилі VW Golf, світлодіодну смугу поперек решітки радіатора та деякі інші косметичні зміни.


Головне нововведення в іншому: фактично цей тизер став першим офіційним підтвердженням намірів VW випустити універсал Arteon. Очевидно, на європейському ринку Arteon Shooting Brake стане стильнішою і витонченою альтернативою Passat в "універсальному" кузові та практичнішою версією самого ліфтбеку.


Крім доопрацьованої зовнішності й нового кузова, VW Arteon має отримати й нові електронні девайси – зокрема, продуктивнішу мультимедійну систему і комплекс електронних асистентів, що створюють у сукупності автопілот другого рівня.
Двигуни відрізнятимуться високим рівнем ефективності, а також низькими викидами і потужним крутним моментом. Ця максимальна ефективність досягається за рахунок інноваційних, орієнтованих на майбутнє двигунів та емісійних технологій.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.