Світ Фольксваген
21.04.2020

Навесні 2020 року Volkswagen Tiguan зламав виробничий бар'єр у шість мільйонів одиниць

Це робить Tiguan найбільш продаваним автомобілем марки та групи Volkswagen
r

Volkswagen Tiguan - це найуспішніший позашляховик на ринку Європи. Volkswagen виробляє найбільш продавану модель у чотирьох часових поясах на трьох континентах.
 
В середньому абсолютно новий бестселер Tiguan котився з виробничої лінії кожні 35 секунд на одному з заводів компанії Tiguan минулого року. Цей швидкий темп виробництва відображає швидкий розвиток цієї лінійки товарів. 

Світова прем’єра першого покоління позашляховика відбулася на Міжнародному автосалоні (IAA) у Франкфурті ще у 2007 році. Пізніше того ж року на ринок вийшов перший Tiguan. З того часу новачок насолоджувався метеорним підйомом. У 2008 році Volkswagen виготовила понад 150 000 одиниць Tiguan, які були доступні з повнопривідним або передньопривідним. У Німеччині вона претендувала на звання найуспішнішого позашляховика з постійного старту. І з самого початку нова модель також була затребувана у всьому світі. Завдяки цьому талановитому динамо водійної машини, Volkswagen чітко відповідає вимогам клієнтів на сучасний компактний позашляховик. Значно оновлена ​​версія бестселера була оприлюднена в 2011 році. Це був надзвичайний успіх: щорічний обсяг Tiguan згодом вперше пробив бар'єр в 500 000.

Друге покоління Tiguan надійшло на ринок у квітні 2016 року. Позашляховик тепер був сконструйований з використанням модульного поперечного інструментарію (MQB). І ця технічна платформа все змінила. Збільшення динамічних пропорцій забезпечило шаблон для автентичного та енергійного дизайну позашляховиків. Міністерство внутрішніх справ було значно просторіше завдяки додатковій колісній базі, в той час як нові допоміжні системи підвищували активну безпеку автомобіля.

В даний час Tiguan виробляється на чотирьох заводах Volkswagen, розподілених по чотирьох часових поясах, таким чином забезпечуючи майже цілодобове виробництво універсального позашляховика. Версія з нормальною колісною базою (NWB) виробляється на головному заводі Volkswagen у Вольфсбурзі, Німеччина, для ринків Європи, Африки, Азії та Океанії. 

Volkswagen готується до запуску чергової глави історії успіху з основним технічним та візуальним оновленням у 2020 році. Одним із важливих моментів стане новий додатковий варіант із гібридним приводом 03 (PHEV), що підключається до Європи. Відлік часу вже розпочався ...

У Вас є можливість зробити правильний вибір на максимально вигідних для себе умовах у вигляді лімітованих спеціальних комплектацій:

Tiguan Limited Edition 2.0 TSI 220 к.с. із повним приводом 4MOTION та 7-ступ. автоматичною DSG від 1 038 680 грн.

Дана пропозиція є обмеженою та діє на лімітовану кількість автомобілів, які будуть замовлені у виробництво.

* Ціна наведено станом на 21.04.2020 р. та є орієнтованою. Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів (квоту), яка доступна для замовлення у виробництво. Умови та строки надання спеціальної пропозиції можуть бути переглянуті ТОВ «Порше Україна» без попереднього повідомлення.

За детальною консультацією звертайтесь до менеджерів відділу продажу "КарпатиАвтоцентр":

 

Володимир
Зеленюк

керівник відділу продажу автомобілів
Телефон: +38 0372 543 845
Мобільний телефон: +38 050 374 77 10
Факс:

Тетьяна
Грейцар

менеджер з продажу автомобілів
Телефон: +38 097 374 40 08
Мобільний телефон: +38 095 199 15 91
Факс: