Новини автосалону
21.08.2020

Обмінюйте свій старий автомобіль на новий Volkswagen!

Швидко, прозоро та абсолютно безпечно!
r

Що таке Trade-in?
Trade-in - це передача вашого автомобіля в залік вартості нового, який Ви обрали в автосалоні. В цьому випадку залікова вартість вашого автомобіля є початковим внеском. Важливо, що за допомогою послуги Trade-in можна обміняти свій автомобіль не тільки на новий, але і на автомобіль з пробігом, що є в наявності на нашому комісійному майданчику.

 Чому вигідно скористатися цією послугою?

  • Зменшується вартість нового автомобіля. Залікова вартість вашого автомобіля віднімається з вартості нового, а залишок можна покрити власними коштами або оформити в кредит або лізинг.
  • Економія часу. Вам не потрібно самостійно готувати автомобіль до продажу і місяцями чекати реального клієнта. В автоцентрі ми  оцінимо стан Вашого автомобіля і приймемо  його в залік нового в той  самий день. Всього один день, і Ви - власник  нового  автомобіля Volkswagen!
  • Прозорість угоди. Ніякого обману і напівкримінального ринкового обміну. Знятий з обліку автомобіль переоформляється на дилера за договором купівлі-продажу, який реєструється в ДАІ. З цього моменту всю відповідальність за авто дилер бере на себе. Крім цього, всі оплати ідуть в рахунок початкового внеску за Ваш новий автомобіль.

Як визначається залікова вартість автомобіля?
Ми пропонуємо вам середньоринкову вартість автомобіля, на яку впливає його технічний стан, а також такі фактори, як:

  • Наявність діючої гарантії. Такі автомобілі оцінюються вище аналогічних авто, гарантія на які вже не діє.
  • Історія обслуговування автомобіля з моменту покупки. Якщо ви правильно і своєчасно обслуговували свій автомобіль і можете підтвердити це документально - його залікова вартість стає вище.
  • Ліквідність моделі. За більш високої вартості оцінюються моделі автомобілів, які з віком менше втрачають у ціні (наприклад, Volkswagen Polo)

Як менеджер автоцентру буде оцінювати ваш автомобіль?

Автомобіль, який ви хочете здати в залік, пройде три етапи оцінки:

  • Зовнішній огляд на наявність перефарбованих елементів, сколів, пошкоджень та інших слідів експлуатації.
  • Пробний тест-драйв експертом-оцінювачем, в ході якого автомобіль перевіряється на наявність сторонніх звуків та правильність роботи коробки передач.
  • Діагностика на профільній дилерській станції (електрика / електроніка, ходова частина)

  Звертайтесь в автосалон та обирайте новий Volkswagen:

Тарас
Пірус

Телефон: +38 0372 543 845
Мобільний телефон: +38 050 374 70 70
Факс: