Новини автосалону
01.08.2019

Перші враження від тестування Нового Volkswagen T-Roc.

Вже від середини липня всі хто чекав новинку Volkswagen змогли протестувати T-Roc.  Ділимось з Вами враженнями, які отримали від тесту.
тест-драйв

На тест-драйві в автосалоні Новий Volkswagen T-Roc під капотом якого двигун 1,5 TSI на 150 кінських сили та 7-ми ступневою АКПП.

Найперше,  що зауважили клієнти на тест-драйві, це те, що Новий Volkswagen T-Roc вже не такий концептуальний, як всі інші моделі Volkswagen. Він: яскравий, харизматичний, драйвовий, запам’ятовуваний, і навіть трохи агресивний – і це не повний перелік особливостей Volkswagen T-Roc.

Розробники моделі постаралися зробити особливий наголос на індивідуальну зовнішність, тому знайти однозначну схожість з лідером С-класу дуже складно.

 

Volkswagen T-Roc виглядає більш компактно Volkswagen Golf, але це тільки візуально. Насправді автомобіль дуже комфортної посадки та вмісткий в середині.

Також зауважили про те, що інноваційний двигун  автомобіля є дуже продуктивний. Потужності вистачає на будь-яких допустимих швидкостях, з обгонами взагалі ніяких питань немає, та й в місті 250 Ньютонів більш, ніж достатньо.

8,4 сек.- реально перевірений час розгону до 100 км, що приємно вразило.

Приємно вразило, що  Volkswagen T-Roc навіть в базі пропонує багату комплектацію, де є системи утримання в смузі і контраварійної зупинки.

Якщо Ви ще не випробували Новий Volkswagen T-Roc, чекаємо Вас в автосалоні:

Чернівці, вул.Енергетична 2В
тел. (0372) 543-888,
         (050) 374 44 55.