Новини автосалону
15.06.2018

Третій випуск журналу Volkswagen Drive уже доступний для Вас!

Всі хто цікавляться новинами автомобільного світу Volkswagen , привабливими актуальними пропозиціями, інноваційними технологіями та корисними порадами по догляду за автомобілем - це для Вас. Усе найцікавіше у третьому випуску журналу Volkswagen Drive Chernivtsi у автосалоні "КарпатиАвтоцентр".
журнал

Завітайте у автосалон "КарпатиАвтоцентр" за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична,2В на чашку смачної кави та безкоштовно отримайте примірник третього випуску журналу Volkswagen Drive Chernivtsi, або здійснюйте замовлення за телефоном (0372)543-888.

А також ви можете переглянути усі три випуски журналу Volkswagen Drive Chernivtsi у вільному доступі ДОСТАТНЬО КЛІКНУТИ НА ФОТО БАЖАНОГО ВИПУСКУ.

Випуск №1

Обширний огляд нових автомобів VW Arteon та VW Tiguan. Нове покоління VW Crafter. Якісний кузовний ремонт та сервісне обслуговування. Значна економія при кожній заправці, переваги та правила встановлення ГБО.

Випуск №2

Презентація та тест-драйв VW Arteon у Чернівцях - як це було. Новий хетчбек у родині Volkswagen. Ще більше можливостей з новим VW Tiguan Allspace. Зимові поради та підготовка авто для власників Volkswagen. Крок до мрії - фінансування автомобіля.

Випуск №3

Світова прем'єра - новий Volkswagen Touareg, Неперевершеність у шостому поколінні - VW Multivan. 6 корисних порад до літа та як забезпечити безперебійну роботу Вашого автомобіля. Вигода до 40 000 грн. при купівлі нового автомобіля - деталі у третьому випуску.