Карпати Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Карпати Автоцентр.

  1. Новини
  2. Volkswagen Group дарує захисні маски для обличчя
20.03.2020
Світ Фольксваген

Volkswagen Group дарує захисні маски для обличчя

Місто Вольфсбург також має отримати додатковий медичний матеріал

к

У найближчому майбутньому Volkswagen Group надасть близько 200 000 захисних масок категорії FFP-2 та FFP-3 для захисту здоров'я населення. Пожертва проводиться у тісній співпраці з федеральним міністром охорони здоров'я Німеччини Єнсом Спаном. Місто Вольфсбург також має отримати додатковий медичний матеріал.

Член Правління Volkswagen HR Гуннар Кіліян каже: «Солідарність має пріоритет для Volkswagen. Цей принцип також застосовується за межами заводських воріт. Люди, які працюють у секторі охорони здоров'я, зараз виконують надзвичайні послуги для суспільства. Ми переконані, що ці маски для обличчя будуть максимально використані ними. Думка Правління одностайна: Volkswagen із задоволенням надає безбюрократичну підтримку. "

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.