Карпати Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Карпати Автоцентр.

  1. Новини
  2. VW Multivan на конференції PRO100AGRO
13.12.2019
Новини від Фольксваген

VW Multivan на конференції PRO100AGRO

3 грудня в Києві відбувалась визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO.

new

Під час крнференції, кращі фахівці галузі представили власний досвід та розказали про основні тренди сучасного агробізнесу. Головною особливістю заходу був активний нетворкінг та пошук партнерів на майбутні роки.

Одним із спонсорів заходу виступив Volkswagen Комерційні автомобілі, на стенді якого було продемонстровано мінівен – Volkswagen Multivan.

Multivan шостого покоління - це універсальний мінівен бізнес-класу з салоном, що легко трансформується, потужними економічним двигуном, опціональним повним приводом, сучасними асистентами водія і новими інфомедіа-системами. Відзначимо: Multivan люблять не лише в «ділових кругах». Він відмінно підходить для ролі сімейного авто і прекрасно пристосовується до життя у великому місті.

Продавці-консультанти продемонстрували місткий салон авто з можливістю гнучкої організації простору та першокласним оздобленням. Багато з гостей стенду відмитили для себе особливості авто та розглядають Multivan як оптимальний партнеру для бізнесу на майбутній рік.

Для більш детальної інформації про VW Multivan телефонуйте:
☎️ (0372) 543 888
☎️ (050) 374 77 10
Чекаємо Вас в автосалоні "КарпатиАвтоцентр":
📌Чернівці, вул.Енергетична 2В

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.